کانسپت ایرپاد مکس ۲ با طراحی مشابه ویژن پرو .

کانسپت ایرپاد مکس ۲ با طراحی مشابه ویژن پرو .

طرح مفهومی ایرپاد مکس ۲ نشان می‌دهد که احتمالاً این هدفون با طراحی مشابه ویژن پرو تولید خواهد شد.اپل هدفون دورگوشی ایرپاد مکس را تقریباً سه سال پیش روانه‌ی بازار کرد و از آن زمان شاهد رونمایی مدل جدید نبوده‌ایم. احتمالاً ایرپاد مکس ۲ از‌لحاظ طراحی ظاهری تفاوت زیادی با نسل اول نخواهد داشت و بیشتر روی افزایش کیفیت صدا و بهره‌مندی از قطعات پیشرفته‌تر تمرکز خواهد کرد.

طرح مفهومی غیررسمی Apple AirPods Max 2 نشان‌دهنده‌ی طراحی الهام‌گرفته از هدست ویژن پرو است. ویژن پرو اولین هدست واقعیت ترکیبی اپل محسوب می‌شود که در WWDC 2023 رونمایی شد و اوایل سال ۲۰۲۴ به بازار می‌آید.بر‌اساس گزارش Wccftech، اپل ممکن است ایرپاد مکس ۲ را همچون ویژن پرو با طراحی ماژولار و هدبندهای قابل‌تعویض تولید کند. ایرپاد مکس ۲ در کانسپت‌های غیررسمی، هدبندی با طراحی مشابه ویژن پرو دارد. این هدست به دکمه‌ای چرخان (Digital Crown) نیز مجهز است که بند را مطابق ابعاد سر کاربر تنظیم می‌کند.
ظاهرا ایرپاد مکس ۲ همچون ویژن پرو یک کانکتور برای اتصال به برق دارد. فردی که کانسپت ایرپاد مکس ۲ را طراحی کرده است، می‌گوید این هدفون همچون مک بوک ایر در رنگ‌های مشکی،‌ نقره‌ای، طلایی و خاکستری در‌دسترس قرار می‌گیرد.
ارسال دیدگاه